Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Дрогобич можуть оголосити зоною екологічного лиха

0

Дрогобич можуть оголосити зоною екологічного лиха

На сміттєвих майданчиках Дрогобича перенакопичено дві тисячі тонн відходів

Через значне накопичення відходів на сміттєвих майданчиках Дрогобицька міська рада звернулась до президента України та уряду з проханням оголосити місто зоною надзвичайної екологічної ситуації. Відповідне рішення прийняла міська комісія ТЕБ і НС, повідомив ZAXID.NET міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

За його словами, під час засідання комісії ТЕБ і НС стало відомо про те, що через накопичення сміття у Дрогобичі рівень захворювання на кишкові інфекції втричі вищий, ніж у інших районах Львівщини. Окрім цього, у місті виявили збудник лептоспірозу. Тому було погоджено надіслати у державні структури звернення щодо визнання Дрогобича місцем надзвичайної екологічної ситуації.

«У межах чинного законодавства Дрогобич має право розраховувати на підтримку з боку держави, оскільки впродовж півроку ніякої реакції не було», — зазначив Кучма.

Звернення комісії ТЕБ і НС уже надіслали голові Львівської ОДА Олегу Синютці та департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА. За словами ТКучми, зараз у Дрогобичі перенакопичено близько двох тисяч тонн ТПВ, а щоденно з міста вивозять 100-150 тонн сміття, більша частина якого - завезені відходи із сусідніх сіл (Дрогобич продукує лише 35 тонн ТПВ за день).

Нагадаємо, що з лютого у Дрогобичі виникли проблеми з вивезенням сміття, оскільки полігон у селі Брониця, куди раніше вивозили відходи, заблокували місцеві мешканці. Вони називають це сміттєзвалище незаконним і не допускають туди вантажівки із відходами не лише із Дрогобича, але і з сусідніх сіл. Через це зараз сміття із Дрогобича вивозять на полігони у різні області України. Нещодавно у знак протесту через блокування броницького сміттєзвалища оголосив мовчазне голодування ветеран АТО.

Додамо, що прийняти рішення про оголошення місцевості зоною надзвичайної екологічної ситуації може прийняти державна комісія ТЕБ і НС або РНБО.

Фото:Леополіс

Інформація за темами: Дрогобич, Львівщина, сміття, екологічне лихо

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

16:37

У Львові інспектори з паркування наклали штрафів на понад 300 тисяч гривень

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus