Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Львів нарешті отримав обіцяні урядом бейбі-бокси

0

Львів нарешті отримав обіцяні урядом бейбі-бокси

На всіх немовлят не вистачить

Сьогодні на Львівщину з Києва прибула перша партія пакунків малюка – 203 бейбі-бокси. Їх відразу сьогодні почнуть розвозити по районах області малюкам, які народилися на початку вересня цього року, повідомив заступник директора департаменту соціального захисту ЛОДА Віктор Степанюк. За даними департаменту охорони здоров’я ЛОДА, станом на 19 вересня , на Львівщині у вересні народилося 900 немовлят, тобто, кожне дитя має отримати подарунок малюка, а надійшло лише 203. Як їх розподілятимуть?

За словами Степанюка, ті пакунки малюка, які надійшли, відразу сьогодні почнуть розвозити по домівках дітям, які народилися на початку вересня, повідомляє zaxid.net .

«Матерям не треба їхати за пакунками малюка в управління соцзахисту. У пологових відділеннях матері заповнювали заяви, де вказали адресу проживання, контактний телефон, тож працівники соціальної сфери пакунки малюка їм привезуть додому. Доставлятимуть за місцем проживання лише тим, хто не зміг їх отримати у пологовому відділенні. Згодом, коли бейбі-боксів надійде достатньо, батьки отримуватимуть пакунки при виписці з пологового відділення», - сказав Степанюк.

За попередніми даними, Львівщині на місяць потрібно 1800 бейбі-боксів. Вони, за словами Степанюка, мають надійти до кінця вересня. За прогнозами департаменту охорони здоров’я ЛОДА на Львівщині до кінця січня 2019 року мало б народитися 8 900 немовлят. Саме стільки бейбі-боксів і замовили. Уже обрано складське приміщення, де вони будуть зберігатися (при відповідній вологості, температурі тощо) і вже звідси ці подарункові пакети будуть розвозити у пологові відділення Львова і області.

Нагадаємо, уряд анонсував, що з 1 вересня кожній родині, в якої народилося дитя, у пологовому відділенні вручатимуть «Пакет малюка» ( бейбі-бокс), в якому будуть найнеобхідніші речі для немовляти. Вартість такого пакета – майже 5 тис. грн.

У бейбі-боксі, як запевняли урядовці, має бути 25 необхідних речей для новонароджених.
Фото: з відкритих джерел

 

Інформація за темами: Львівщина, бейбі-бокси, немовлята

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

16:37

У Львові інспектори з паркування наклали штрафів на понад 300 тисяч гривень

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus