Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Канадські туроператори вперше відвідали Львівщину

0

Канадські туроператори вперше відвідали Львівщину

Промоційний тур триватиме до другого жовтня

В межах промоційного туру Україною, представники туристичного бізнесу Канади вперше прибули на Львівщину. В межах візиту канадські туроператори зустрілись із першим заступником голови Львівської ОДА Ростиславом Замлинським. «Мені дуже приємно, що ми маємо таку хорошу співпрацю з Канадою в різних галузях. Зокрема на території області успішно діє канадський проект пов`язаний із розвитком молочного бізнесу. Також це співпраця із Джеймсом Темертеєм у напрямку обладнання для дитячих лікарень та чимало ініціатив пов’язаних з економічною співпрацею. Сьогодні ми говоримо про промоцію і донесення інформації, що насправді відбувається в Україні і на Львівщині зокрема. Донести її до мешканців Канади і усіх тих, хто хоче отримати об’єктивну інформацію про можливості, те, що відбувається, адже агресор також веде проти нас інформаційну війну», - зазначив Замлинський.

Замлинський також запросив туроператорів із Канади відвідати Міжнародний економічний форум, в межах якого відбудеться секція «Туризм»: Lviv Region Tourism Marketplace, повідомляє Гал-інфо.

Із туристичним потенціалом туроператорів ознайомила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака. «Туристична Львівщина – це культурна, історична спадщина, традиції. У нас багата сакральна спадщина – чотири дерев’яні церкви внесені до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. На Львівщині є 10 замків, починаючи з 14 століття, які збереглися до сьогодні», - розповіла Табака.  

Зазначимо, що промоційний тур представників туристичного бізнесу Канади Україною триватиме до 2 жовтня за маршрутом: м. Київ – м. Львів – с. Стрілки (Перемишлянський р-н) – с. П’ятничани  (Жидачівський    р-н) – м. Івано-Франківськ – м. Яремче – смт. Верховина – м. Чернівці – м. Хотин – м. Кам’янець-Подільський – м. Київ.
Фото: Високий замок

Інформація за темами: канада, туризм, співпраця

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus