Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

У львівських школярів досі немає підручників

0

У львівських школярів досі немає підручників

Учні вчаться з роздруківок, мультиборда й Інтернету

До шкіл Львова продовжують надходити підручники для 1, 5 та 10 класів. Книжки для цих класів цьогоріч друкують за новими програмами. Доїзд паперових версій у Міністерстві освіти і науки України напередодні пояснювали тим, що поліграфічні потужності не встигли надрукувати достатню кількість. Відтак школярам доводиться черпати інформацію з роздрукованих листків, мультибордів та інтернет-ресурсів.

Вчаться таким способом й учні 1-А класу ліцею №75 ім. Лесі Українки. Щотижня учителька роздруковує їм тематичні завдання, а «Букваря» діти чекають досі. «Мусимо підбирати навчальний матеріал, заходячи на інтернет-ресурси. Наприклад, темою цього тижня є осінь. Серед заготовок – намальоване дерево, знову ж таки, на роздруківках, яке ми відшукали в мережі», – розповідає учителька 1-А класу Любов Горлай.

Контрольну роботу з фізики на роздруківках пишуть і десятикласники. Школярі кажуть: протягом місяця вони шукають інформацію в Інтернеті та діляться нею в чатах. Ще користуються мультибордом, куди вчителі завантажують електронні версії підручників.

«Наприклад, в мережу виклали 50-60 сторінок необхідної книги. Ми знаходимо її, беремо звідти завдання. Інколи вчитель приходить на урок зі своєю книжкою, відтак фотографуємо й ділимося світлинами у Viber і Telegram», – розповіла учениця 10-А класу Діана Сайкевич.

Тим часом у департаменті освіти і науки ЛОДА звітують: найкраща ситуація щодо забезпечення підручниками із п`ятим класом, повідомляє zaxid.net. «Можемо говорити, що на сьогодні п`ятикласники забезпечені книгами на 80%. Для першого класу їх надійшло 50%. А от для учнів-десятикласників – лише 15%», – пояснила директорка департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій.

Напередодні в Міністерстві освіти і науки зазначали, що книги виставили у вільному доступі в форматі PDF. Коли ж школи Львівщини отримають усі належні їм підручники, також наразі невідомо.
Фото: ua-reporter

Інформація за темами: Львів, підручники, Міністерство освіти

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

16:37

У Львові інспектори з паркування наклали штрафів на понад 300 тисяч гривень

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus