Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Держпраці «полює» на неофіційних працівників

0

Держпраці «полює» на неофіційних працівників

За два дні в області зловили 29 осіб

Із 5 жовтня на Львівщині інспектори виявили 29 неналежно оформлених працівників, повідомила у прес-служба ГУ Держпраці у Львівській області. Фахівці  управління проводять інспекційні відвідування з питань оформлення трудових відносин відповідно до розпорядження уряду «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення». Зокрема, упродовж двох днів в області вже встановлені факти використання праці 29 осіб, з якими не було укладено належним чином трудових відносин. Порушення зафіксовані у роботодавців, які працюють у будівництві та сфері надання послуг.

Раніше повідомлялось, що 5 вересня Уряд ухвалив розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення». Цим рішенням  передбачено проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками. Водночас йдеться про посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці, а також перегляд актів органів виконавчої влади та внесення змін до них з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин.

Впродовж  вересня в області проводилась інформаційна кампанія. Роботодавцям роз’яснювали вимоги законодавства про працю, закликали належно оформлювати трудові відносини та попереджували про відповідальність.

Фото: Дебет-кредит

Інформація за темами: Держпраці, Львівщина, нелегальна зайнятість

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

16:37

У Львові інспектори з паркування наклали штрафів на понад 300 тисяч гривень

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus