Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Грибовицьке сміттєзвалище забруднює ґрунти

0

Грибовицьке сміттєзвалище забруднює ґрунти

Екоглоги б’ють на сполох

Провівши дослідження, екологи встановили, що Грибовицьке сміттєзвалище продовжує негативно впливати на довколишні ґрунти. У землях зафіксували перевищення азоту, нітратів, хлоридів, кобальту, марганцю, свинцю, нафтопродуктів та інших речовин, повідомили у Держекоінспекції Львівщини. Із початку цього року екологи в межах кризового моніторингу відібрали 163 проби поверхневих вод та 68 об’єднаних проб ґрунту у зоні Грибовицького сміттєзвалища.

Отримані результати показали, що біля автодороги Львів – Рава-Руська, приблизно за 1 км від підніжжя полігону, є незначне збільшення вмісту концентрацій забруднюючих речовин: хлоридів, азоту амонійного, біохімічного споживання кисню, хімічного споживання кисню. Також екологи зафіксували незначний вплив меліоративного каналу звалища на місцеву річку Малехівка. «Річка Малехівка не чинить негативного впливу на Полтву, оскільки річка Полтва зазнає забруднень вище гирла Малехівки», – наголошують в Держекоінспекції.

Загалом Грибовицьке сміттєзвалище забруднює довколишні ґрунти надмірною кількістю азоту амонійного, нітратів, хлоридів, кобальту, марганцю, свинцю, міді, заліза.

Раніше повідомлялось, на початку року екологи вже заявляли, що протягом 2017 року стан ґрунтів навколо Грибовицького звалища погіршився. На початку вересня на Грибовицькому сміттєзвалищі вирили спеціальну канаву, якою інфільтрат стікає до підніжжя звалища та забруднює ґрунт, підземні води й місцеву річку Малехівку.

Як повідомлялось раніше, у Львівській міській раді пообіцяли до кінця цього року встановити на звалищі ще дві нові установки з очистки інфільтрату, потужністю по 150 кубометрів. Це буде вже третя установка очистки інфільтратів. Зараз на сміттєзвалищі є одна станція, потужністю до 250 кубометрів на добу. Однак екологи та місцеві активісти одностайно стверджують, що вона не працює.
Фото: Вгороде

Інформація за темами: Львів, Грибовицьке сміттєзвалище, екологія, забрудення

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

16:37

У Львові інспектори з паркування наклали штрафів на понад 300 тисяч гривень

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus