Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Вперше за 11 років на Львівщині у людини виявили сказ

0

Вперше за 11 років на Львівщині у людини виявили сказ

Хвора знаходиться у важкому стані

У Львівській обласній інфекційній лікарні перебуває жінка з попереднім діагнозом «Сказ». Хвора у важкому стані в реанімації і шансів вижити у неї немає. Про це розповіла в коментарі Tvoemisto.tv головний лікар епідеміолог Львівської області Наталія Тімко.

68-річну жінку привезли до лікарні 26 жовтня із села Милятин Городоцького району. За її словами, вона стала почуватись погано приблизно з 20 жовтня: відчувала слабкість, головний біль, боязнь води, мала судоми і порушення сну. Хвора розповіла, що близько трьох місяців тому її вкусив домашній собака, який помер через два тижні після того. Проте вона не звернула на це увагу. Наталія Тімко каже, що стан жінки – важкий.

«Від сказу ще ніхто не одужував. Є невеликий шанс, якщо це не сам сказ, а інший вірус, дуже схожий на нього. У літературі описано 4 випадки одужання в такому випадку», – каже вона.

Лцкар наголошує, що у випадку укусу будь-якою твариною – собакою, котом, білкою, лисицею, їжаком – потрібно негайно звернутись до лікарні або травмпункту за місцем проживання, аби там обробили рану та ввели антирабічну сироватку, щоб не допустити розвитку хвороби. Вводити її потрібно 5 разів з певним інтервалом. Перший раз має бути у той же день, коли людина травмувалась, або не пізніше, ніж за 14 днів після укусу.

Сказ – вірусна інфекція, що смертельно уражує центральну нервову систему. Людина заражається через укус скаженою твариною або при попаданні її слини на пошкоджену шкіру та слизові оболонки.  Захворювання розвивається не у всіх, кого вкусила тварина. Це залежить від місця укусу, розміру рани, кількості вірусу, що потрапив в організм людини, та того, чи вчасно зроблено профілактику.

Фото: rubryka.com

Інформація за темами: тварина, хвороба, сказ

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus