Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

На Львівщині відмовляться від поліетиленових пакетів

0

На Львівщині  відмовляться від поліетиленових пакетів

Відмовлятися від поліетилену будуть поетапно

У Славській об’єднаній територіальній громаді розробляють програму переходу від використання поліетиленових пакетів на більш екологічні. Таке рішення сесія Славської ОТГ погодила під час засідання ще 24 жовтня

Начальниця відділу туризму і комунікації Славської ОТГ Ольга Безушко розповіла, що ініціатива відмови від поліетиленових пакетів йшла від представників туристичного бізнесу.

«Це був запит від бізнесу, зокрема туристичних комплексів. Ми мали кілька інформаційних зустрічей стосовно розвитку громади. І це був один із запитів – сприяти заміні поліетилену на території громади, принаймні спробувати», - розповіла вона.

Протягом двох найближчих місяців депутати Славської ОТГ разом із представниками бізнесу та громади мають розробити програму переходу від використання поліетиленових пакетів на більш екологічні. У цій програмі пропишуть механізм заміни поліетилену на території Славської ОТГ, а також впровадження матеріального заохочення для екологічно свідомих підприємців.

Заохочувати дрібних підприємців використовувати тканинні, полімерні та паперові пакети планують запроваджуючи брендовані пакети.

Програму відмови від поліетиленових пакетів Славська ОТГ планує затвердити у грудні цього року, а перші кроки робитимуть з початку 2019 року. У майбутньому на території ОТГ будуть створені спеціальні комісії, які перевірятимуть виконання цієї програми, однак накладати штрафи на недобросовісних підприємців ОТГ не матиме права.

Серед місцевих жителів Славської ОТГ уже розпочали проведення інформаційної кампанії щодо використання багаторазових тканинних торбинок під час походів у магазини.

До Славської ОТГ належать селище Славське, села Волосянка, Либохора та Нижня Рожанка. Загалом на території ОТГ проживає близько 8800 осіб.

Про відмову від використання поліетилену в Україні почали говорити ще у 2011 році, тодішній начальник управління благоустрою Мінрегіону Олександр Ігнатенко анонсував ухвалення відповідного законопроекту 2012 році, однак досі Верховна Рада відповідних рішень не приймала. У квітні цього року депутати Київради запропонували перейти від використання поліетиленових пакетів у магазинах на більш екологічні – таку петицію підтримали мешканці столиці.


Фото: Укринформ

Інформація за темами: пакети, відмова, екологія

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus