Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

На Львівщині знов спалах кору, за два дні захворіло понад 300 людей

0

На Львівщині знов спалах кору, за два дні захворіло понад 300 людей

Найбільше хворіють учні шкіл, що неподалік Львова

На Львівщині захворювання на кір невпинно зростає. За два дні – 5, 6 листопада захворіло майже 300 мешканців області. Найбільше хворіють учні шкіл, що неподалік Львова, розповіла лікар-епідеміолог львівського обласного лабораторного центру Любомира Бойко.

У школі ЗСШ №74, що у селищі Рудне, станом на 7 листопада захворіло вже 30 школярів. У 1-А класі, де захворіло 17 дітей, до кінця тижня призупинено навчання.

«Учора, 6 листопада, було 22 хворих дітей, нині вже є 30. Найбільше діти хворіють у початковій школі – 1, 2 і 3 класи. Є двоє хворих і у 7 класі, один – у 6-му. У 1-А класі, де захворіло найбільше дітей, до 9 листопада призупинено навчання. Інші учні наразі ходять на навчання», – розповів директор школи №74 Михайло Юрків.

За словами начальниці освіти ЛМР Зоряни Довганик, сьогодні будуть аналізувади дані захворюваності на кір у школі в селищі Рудне і приймати відповідне рішення.

«Якщо сьогодні, 7 листопада, ми отримаємо листа від керівника навчального закладу і побачимо, що кількість хворих зросла, і це буде стосуватися певних класів, то будемо рекомендувати зупинити навчання у тих класах. Раніше ми рекомендували призупинити навчання у 1-А класі, бо там захворіло найбільше учнів. Якщо в одному класі захворіло троє дітей, рекомендуємо навчання призупинити. Найбільша біда у тому, що батьки не хочуть вакцинувати дітей, тому й маємо спалах захворювання», – повідомила Зоряна Довганик.

Села Лапаївка, Зимна Вода і селище Рудне розташовані неподалік. Спалах кору у середині жовтня зафіксували у Лапаївці, там станом на 7 листопада захворіло 44 школярі. Діти з Зимної Води ходять в школу в Лапаївці, Рудне, тому захворювання на кір легко передається і швидко розповсюджується.

Через зростання захворюваності на кір від 7 до 14 листопада продовжено канікули і у ЗСШ №1 у с. Зимна Вода Пустомитівського району. Там станом на 7 листопада захворіло 13 учнів.

Лікарі кажуть, що хворих може бути і більше, бо якщо діти контактували з хворим, вони все одно захворіють, не дивлячись на те, що не ходять до школи. Зупинити захворюваність можна лише вакцинацією.

Нагадаємо, кір – небезпечне і дуже заразне вірусне захворювання, ліків від якого не існує. Захистити від хвороби може тільки вакцинація. Вакцина, за словами головного епідеміолога Львівщини Наталії Тімко, на Львівщині є – хороша, бельгійська і в достатній кількості.

Фото: fakty.com.ua

Інформація за темами: вакцинація, епідемія, діти, кір

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus