Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Куди піти у Львові знає сайт list

0

Куди піти у Львові знає сайт list

Підбірка найцікавіших заходів у Львові на найближчий тиждень

Відпочинок пройде краще, якщо спланувати його заздалегідь.  

1 лютого - Picasso Club запрошує провести на вечірці "Dark stage festival VOL.4". Це перша вечірка від організаторів фестивалю Файне Місто у Новому Році, яка відбудеться Львові в клубі Picasso. Вона буде дещо незвичною, але дуже дуже драйвовою, гучною та довшою ніж зазвичай. А вся справа в тому, що окрім виступів лайв бендів, ще приїдуть (прилетять) круті хлопці з одного дуже крутого  європейського гурту, зі своїм божевільним Dj-сетом!

1 лютого - лірична комедія "Ромео і Джульєтта в кінці листопада" в театрі імені Марії Заньковецької. Герої вистави доводять, що кохання необмежені віком! Багато лірики та атмосфера романтики розчулить навіть найбільшого невіруючого.

2 лютого - в пабі "Xrystofor" - відбудеться перший відкритий мікрофон від "This is Stand Up". Ідеальний варіант відпочинку для компанії друзів. Також, на вас чекає крута жива музика!

3 лютого - трагедія "Мазепа" в театрі імені Марії Заньковецької. Ця вистава про те, як старше покоління іноді не розуміє молоді. Юліуш Словацький зумисне зобразив Мазепу 30-річного, адже він писав п’єсу про кохання та молодість, і як у хорошого драматурга в нього «політика – контрабанда на сюжеті». Цікава та несподівана інтерпретація життя такої постаті, як Мазепа, змусить глядача з альтернативою поглянути на історичні події.

4 лютого - концертна програма "Шампанські очі" в театрі імені Марії Заньковецької. Оркестр під керуванням Миколи Лисенка виконає суперпопулярні хіти з репертуару Андрія Кузьменка. Цього разу вони звучатимуть вперше виключно голосами музичних інструментів оркестру, бо іноді почуття важко передати словами.

5 лютого для справжніх інтелектуалів відбудеться 1-й етап 6-го сезону "Що? Де? Коли?"! Учасниками можуть бути всі охочі команди! Все просто, ведучий ставить питання, команди протягом однієї хвилини відвідають, усі грають одночасно, переможець - команда, що дала найбільшу кількість правильних відповідей.

6 лютого - нічний клуб "Malevich", Том Оделл з новим альбомом повертається в Україну. Він грає так, наче сьогодні останній концерт у його житті. Том Оделл безжально б’є по клавішах і заряджає своєю експресією кожну людину у залі. 

До 10 лютого в Львівському палаці мистецтв проходитиме виставка картин Володимира Дідули "Симфонія рідного краю". Для любителів живопису, на виставці представлені пейзажі та натюрморти, створені художником. Сьогодні його роботи є в музеях та приватних колекціях у багатьох країнах Європи, у США та Канаді.

А ще більше подій шукай на поратлі list в розділі Афіша

Інформація за темами: події, куди пійти, розваги, афіша

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus