Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Куди піти у Львові знає list

0

Куди піти у Львові знає list

Плануй свій відпочинок разом з list! Щотижнева підбірка найцікавіших заходів у Львові на найближчий тиждень

15 лютого Night club «Underground» чекає вас на вечірці «SOHO». Відчуйте тепло, що розливається по тілу, обмальовуючи його контури у Вашій уяві. Відчуйте неконтрольованість подій,рухів, магію якості. Якості звуків музики, що вивільняє думки та змушує зникати контроль.

16 лютого відбудеться костюмована театралізована екскурсія «Львів крізь століття». На ній, ви разом з історичними персонажами Львова: мудрим бургомістром, хитрим євреєм, бароном жебраків, строгим монахом і веселими батярами - мандруватимете в часі вуличками середньовічного Львова. 

16 лютого в театрі ім. Леся Курбаса вистава «Королева краси», яка розповідає історію про стару жінку на ім’я Меґ, яка живе у малому містечку в Ірландії, де ув’язнила себе і тепер робить все можливе, щоб ув’язнити свою доньку Морін. Основний парадокс, що окреслений у виставі, це те, що людина прагне кращого, але не робить зусиль задля його досягнення і натомість, видає бажане за дійсне і живе ілюзією.

17 лютого новий формат гумористичного шоу — Stand Up Battle Club в Night club «Malevich»! Гумор без жодних рамок чи обмежень, відверті та смішні історії із життя стендаперів, та гості з Білорусії — Ірина Приходько і Макс Заєць, які складуть компанію улюбленій Лєрі Мандзюк на сцені!

18 лютого Книгарня «Є» та Видавництво Літопис запрошують на розмову “Перевідкриваючи Юстейна Ґордера": від «Світу Софії» до «Різдвяної містерії» за участю Наталя Іваничук, Андрій Дахній, Ігор Колесник, Уляна Лущ, Ірина Мориквас.

19 лютого «Перший Театр» презентує виставу «Аліса» за твором «Аліса в дивокраї» Льюїса Керола в інтерпретації режисера Ірини Ципіни. Вона розглядає цей твір як подорож дівчини у світ власних фантазій в пошуках самої себе. Абсурд, який Аліса спостерігає у Дивокраї, - це абсурд безглуздих правил, які нав’язує нам суспільство. Аліса вирішує бути інакшою ніж усі, щоб творити власний світ за своїми правилами.

20 лютого для всіх любителів вина, відпочинковий комплекс «Park. Art of Rest» чекає на вечорі дегустації Мадери. Мадера - це вино народжене сонцем. Це вино з однойменного вічнозеленого острова. В цей день представлять для дегустації багато різних стилів, щоб зрозуміти це вино. Кульмінацією стане вінтажна Мадера 1997 р.

20 лютого VI Квіз ІІІ Сезону ГлуздоГрець. Організатори підготували 80 запитань з нотками романтики, позитиву і весняного оптимізму. Відбудеться гра в пабі «Старгород». Тому, якщо маєте команду – це хороший спосіб як нетривіально провести вечір.

21 лютого на сцені «!FESTRepublic» виступ гурту «Одного разу»  музично-поетичний проект поетеси Мар`яни Савки й музикантів Юрія Романіва (клавіші) та Сергія Гуріна (акустична гітара).  Це дійство, базоване на віршах і музиці в жанрі блюзу і босанови, про почуття і стосунки, про наше невміння говорити, про крихкість наших почуттів.

А ще більше заходів у місті Львів шукай на сайті list.in.ua в розділі Події  

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

mlviv.comments.ua

block2

mlviv.comments.ua
Загрузка...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus